Фестиваль ПЕДАГОГИКА 21 ВЕКА

наша организация фестиваль правление
Национальная Академия педагогических наук Украины
http://www.osnova.com.ua/
«Шкільний світ»
director-ua.info
«Украина 3000»
Журнал «Пізнайко від 2 до 6″
Музыка, исполненная с душой
Звиад Арабули
УНИВЕРСИТЕТ ЭФФЕКТИВНОГО РАЗВИТИЯ
«Тавале»-фестиваль
Фестиваль Авторских Разработок и Тренингов «ФАРТ»
Альфа – фест

Ковальська Наталія

Створення композиції на тему «Настрій» випитою кавою

Ковальська Наталія Іванівна,

вчитель образотворчого мистецтва ЗОШ №8 (м. Рівне), член міської творчої групи вчителів, які працюють за технологією ОЗОН, переможець першого туру Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року - 2015» в секції образотворче мистецтво.

Пропоную вашій увазі 2 майстер класи, які зацікавлять не лише творчих людей, а й вчителів класоводів та вчителів інших спеціальностей.

Майстер клас «Виготовлення оберегу із атласних стрічок для бійців АТО»

Майстер клас «Створення композиції на тему «Настрій» випитою кавою»

ПРЕЗЕНТАЦІЯ (завантажити)

Педагогічне кредо: 

Посередній учитель розповідає,

Хороший учитель пояснює,

Кращий учитель демонструє,

Великий учитель надихає.

Напевне, всі чули вислів: "КРАСА ВРЯТУЄ СВІТ". Але в наш час мало хто замислюється над значенням цих слів. Я - звичайна людина. З одного боку - жінка, а з другого - мама, учитель. Тому вважаю,що з перших днів життя, дитину треба огорнути не тільки теплом, любов'ю, а й красою, щоб відгородити маля від життєвих негод  в майбутньому. Тому навчила і своїх трьох дітей, і своїх численних учнів бачити красу та позитивне у нашому складному житті, дарувати радість від прекрасного всім навколо. Раджу Вам також творити красу і добро. Робіть світ та нашу УКРАЇНУ КРАЩИМИ!

Есе «Портрет вчителя

Після  закінчення університету опанувала цікаву професію –   рекламного агента. Згодом, завдяки  рішучості і впевненості у художньому таланті змогла оволодіти новою професією – майстер  із  виготовлення картин з бурштину. Коли звільнилося  місце  у  школі,  де  колись  була  ученицею,  пішла працювати  вчителем образотворчого мистецтва.
Чому обрала саме цю професію? Все дуже просто: я дуже любила свою першу вчительку і ще в дитинстві вирішила, що буду такою,  як вона. Отож, правду кажуть психологи, якщо дуже  чогось захотіти, то це здійсниться. Працюючи, я переконалась, що учитель - це не просто професія, це  стан душі і спосіб життя. Кожна людина мріє повернутися в шкільні роки безтурботного дитинства. А мені пощастило насолоджуватися цим процесом багаторазово  разом зі своїми учнями. І  навчаючи інших - вчитися самій.
Вчитель – учасник процесу становлення особистості, формування основ самосвідомості й індивідуальності дитини. Я вважаю, що основною рисою вчителя у роботі є любов до дітей.  Маючи власних трьох  дітей, ділюся нею зі своїми учнями. Прагну, щоб з мене брали приклад. Для мене важливо розкривати їхні таланти, бути близькою і цікавою дітям. Застосування інноваційних технологій, диференціації та індивідуалізації навчання дають свої результати: діти радіють моїй появі у класі, радяться і діляться зі мною невдачами та успіхами, молодші горнуться, як до мами, а старші довіряють, як другу.

Вважаю себе хорошим педагогом-професіоналом, який може самостійно приймати рішення в ситуації вибору, прогнозуючи їх можливі наслідки. Я люблю співпрацювати, володію психолого-педагогічними знаннями, сучасними інформаційно-комунікативними технологіями, здатна до самоосвіти і самоаналізу, а головне  – позитивна, успішна в професійному і особистому  житті.

Контакты:

+380974235461

E-mail: dinamika.zosh.8@gmail.com

Сайт: https://beautifullrivne.blogspot.com

Оставьте комментарий

Новости

Акбашев Талгат Фоатович

Программа Фестиваля «Педагогика XXI века»

Авторам и ведущим

Фестиваль «Педагогика XXI века: 20 лет спустя»

Фасоля Анатолий Николаевич

Государство государственных людей педагогам XXI века

Государство государственных людей Зульфия мингажева: «Верить в свое призвание»

Положение о конкурсе образовательных программ

Проект «Домашняя школа», XVII Фестиваль педагогики

© 2006-2017 Фестиваль Педагогика XXI века

webstyle disign | карта сайта