Фестиваль ПЕДАГОГИКА 21 ВЕКА

наша организация фестиваль правление
Национальная Академия педагогических наук Украины
http://www.osnova.com.ua/
«Шкільний світ»
director-ua.info
«Украина 3000»
Журнал «Пізнайко від 2 до 6″
Музыка, исполненная с душой
Звиад Арабули
УНИВЕРСИТЕТ ЭФФЕКТИВНОГО РАЗВИТИЯ
«Тавале»-фестиваль
Фестиваль Авторских Разработок и Тренингов «ФАРТ»
Альфа – фест

Тонковид Т.Б. (г. Одесса)

Тонковид Тетяна Борисівна,вчитель трудового навчання (г. Одесса)

Творчий звіт.

Усі ми любимо дітей та бажаємо їх виростити гідними громадянами нашого рідного краю. Працюючи у школі понад двадцять років, я втілюю основну свою мету вчителя трудового навчання, навчаючи учнів працездатності, розвиваючи їх творчі здібності, особистість кожної дитини і потяг учнів до творчості, самостійності та удосконалення, допомагаю учням знайти своє місце у житті.

Уроки праці не тільки вчать учнів профорієнтації, але й дають змогу втілювати свої мрії. Змістовність, системність навчально-виховного процесу крок за кроком виховує розумних, працездатних і талановитих учнів, розкриваючи їх людяність та доброту. Тільки добра відкрита дівчина може добре вишивати ікони, писанки, рушники, картини, підвищуючи цим свій духовний рівень.

Уроки трудового навчання проводяться з творчим підходом. Я розробляю диференційні учбові завдання, котрі націлюють учнів на високі показники в роботі. Учні демонструють результативність та професійний рівень своїх робіт. На виставках декоративно-ужиткового мистецтва ”Таланти твої, Україно” учні кожен рік одержують дипломи, грамоти, а адміністрація нагороджує мене дипломом першого ступеня.

Я завжди науково підходжу до праці. Вчитель – це автор своєї методики, який завжди аналізує, удосконалює свою працю, робить творчі розробки.

Внимание!

Если у Вас дома имеются старые, отжившие свой век, ненужные вещи (изделия из кожи и бархата, бижутерия из ракушек, рамочки для картин и фотографий), привезите, пожалуйста их на Фестиваль. Все это понадобиться тем, кто  захочет пройти обучение декоративно-прикладному искусству на мастер-класс Т.Б. Тонковид "Эстетика в быту".

Материалы для практического обучения декоративно-прикладному искусству можно будет так же купить у ведущей непосредственно на фестивале (стоимость материалов - в пределах 50 грн).

Оставьте комментарий

Новости

Акбашев Талгат Фоатович

Программа Фестиваля «Педагогика XXI века»

Авторам и ведущим

Фестиваль «Педагогика XXI века: 20 лет спустя»

Фасоля Анатолий Николаевич

Государство государственных людей педагогам XXI века

Государство государственных людей Зульфия мингажева: «Верить в свое призвание»

Положение о конкурсе образовательных программ

Проект «Домашняя школа», XVII Фестиваль педагогики

© 2006-2017 Фестиваль Педагогика XXI века

webstyle disign | карта сайта