Фестиваль ПЕДАГОГИКА 21 ВЕКА

наша организация фестиваль правление
Национальная Академия педагогических наук Украины
http://www.osnova.com.ua/
«Шкільний світ»
director-ua.info
«Украина 3000»
Журнал «Пізнайко від 2 до 6″
Музыка, исполненная с душой
Звиад Арабули
УНИВЕРСИТЕТ ЭФФЕКТИВНОГО РАЗВИТИЯ
«Тавале»-фестиваль
Фестиваль Авторских Разработок и Тренингов «ФАРТ»
Альфа – фест

Бартош Л.О, Спіц І.О «Школа, яка дарує крила»

Бартош Л.О, Спіц І.О

Слухачі одеського регіонального класу педагогічної майстерності

Маленька дитина – неначе пташеня, яке має крила, але ще не може самостійно літати. Вона йде до школи, де її зустрічає Учитель. І саме від того який він, залежить чи навчиться маленьке пташеня самостійно літати…

Сучасна школа – це результат інноваційних змін, що відбулися в системі освіти за останні роки. Освіта стає активною. Вона переживає велику кількість нововведень і експериментів. Для того, щоб вільно і професійно орієнтуватися у безмежному просторі навчально-виховного процесу, учителю треба йти не «у ногу з часом», а набагато швидше.

«Учитель лише тоді учитель, коли він учень». Чудовий девіз у нашої Відкритої Педагогічної школи, яку очолює керівник класу педагогічної майстерності – Тетяна Іванівна Волковська. Людина – взірець для всіх відвідуючи цієї школи. Це чудовий професіонал, практик і, головне, - прекрасна людина.

Протягом  року слухачі класу із задоволенням приймали активну участь у науково-практичних семінарах, майстер-класах, педагогічних читаннях, зустрічалися із провідними педагогами України. Перш за все увага роботи у класі приділяється практичним заняттям, у яких охоче приймають участь більш ста вчителів, завучів, методистів та директорів шкіл. Після кожного заняття підводяться підсумки, і всі ті, хто їх організовував і проводив, отримують гарні відгуки та побажання про подальшу співпрацю.

Відкрита школа педагогічної майстерності зібрала під своїм крилом вчителів, яким притаманна творчість, які бажають отримувати нові знання і творчо втілювати їх на кожному своєму уроці.

Творчість не виростає на порожньому місці, творчість – властивість, як правило, професіоналів своєї справи, які ефективно працюють у відповідній галузі. Вчитель завжди прагне добитися від учнів «глибоких і міцних знань», але вже не будь-якою ціною, бо кожна дитина – це індивідуальність, яка потребує особливого підходу. Вчитель має бути чутливим і доброзичливим, мати високий інтелектуальний рівень, динамічний характер, почуття гумору, бути емоційно стабільним і основне – мати бажання працювати і розвивати кожного учня.

Великий заряд творчості і натхнення, який протягом року втілювався кращими педагогами у класі школи, об єднав всіх слухачів на XIII Міжнародному фестивалі «Педагогіка XXI століття».  При активній підтримці Президента Міжнародної громадської організації «Освіта нового тисячоліття» - Мінгажевої Зульфії Шамілівни за тиждень на фестивалі відбулося багато цікавих зустрічей і обміну досвідом роботи. У програмі фестивалю були науково-практичні семінари, «Педагогічна трибуна», творчі лабораторії, круглі столи із різноманітними тематиками, майстер-класи і ярмарок педагогічних ідей і проектів, презентація освітніх проектів, фокус група – «Життєві вміння дитини».

Учасники фестивалю отримали сертифікати, деякі з них були відзначені за розробку авторських програм і проектів, і були нагороджені на урочистому концерті-закритті.

Рік навчання у школі пролетів непомітно. Цікаві знайомства, безліч ідей, гарне спілкування, досвід найкращих – все це окриляє на нові досягнення і успіхи. Душа співає від задоволення, а слова самі складаються у вірші :

Знання – це крила. Крила для польоту

в країну знань, чудовий – Дивосвіт.

Якщо Учитель має крила для польоту,

за ним Дитина неодмінно полетить!

Коли у вчителя є крила – він прагне до польоту. Саме такого учителя чекає школа сьогодення, його чекають діти – пташенята, які прагнуть розправити свої крила.

Сьогодні ми не закінчуємо своє навчання у педагогічному класі, ми продовжуємо свій політ. І хіба його можна перервати?..

Оставьте комментарий

Новости

Акбашев Талгат Фоатович

Программа Фестиваля «Педагогика XXI века»

Авторам и ведущим

Фестиваль «Педагогика XXI века: 20 лет спустя»

Фасоля Анатолий Николаевич

Государство государственных людей педагогам XXI века

Государство государственных людей Зульфия мингажева: «Верить в свое призвание»

Положение о конкурсе образовательных программ

Проект «Домашняя школа», XVII Фестиваль педагогики

© 2006-2017 Фестиваль Педагогика XXI века

webstyle disign | карта сайта