Фестиваль ПЕДАГОГИКА 21 ВЕКА

наша организация фестиваль правление
Национальная Академия педагогических наук Украины
http://www.osnova.com.ua/
«Шкільний світ»
director-ua.info
«Украина 3000»
Журнал «Пізнайко від 2 до 6″
Музыка, исполненная с душой
Звиад Арабули
УНИВЕРСИТЕТ ЭФФЕКТИВНОГО РАЗВИТИЯ
«Тавале»-фестиваль
Фестиваль Авторских Разработок и Тренингов «ФАРТ»
Альфа – фест

Палтышев Н.Н. (г. Одесса)

Палтышев Николай Николаевич

Народный учитель СССР, кандидат педагогических наук, лауреат высших педагогических премий, ТОП - учитель 2008


1. Выступление в программе "Педагогическая трибуна"

Тема: "Новые открытия практической педагогики"


2. Мастер-класс:

"Физика под музыку Баха, или учить и научать-в чем разница?"

Палтишев Микола Миколайович – вчитель – новатор, який стоїть в рядку таких вчителів, як. В.Ф.Шаталов, Ш.О.Амонашвілі, С.М. Лисенкова, Е.М. Іллін. Один з чотирьох в нашій країні народний учитель СРСР. Кандидат педагогічних наук. Доцент. На базі його досвіду роботи працювала школа передового досвіду з викладання фізики у ПТУ, де навчилися понад 30 000 викладачів ПТУ та загальноосвітніх шкіл. З 1976 по 1990 роки учні Миколи Миколайовича постійно були переможцями Республіканських олімпіад з фізики та кабінет фізики, який був їм розроблений, признавався кращим у СРСР. Розробив авторську систему навчання – «Поетапну систему навчання», яка була признана АПН СРСР та розповсюджена у всі ПТУ СРСР.

Першій в країні ввів узагальнюючі та вступні філософські уроки з використанням музики, поезії, живопису. Нагороджений золотими та срібними медалями ВДНГ СРСР та УСРС, преміями ім. Н.К.Крупської, Академії педагогічних наук СРСР, Ленінського комсомолу. Має Почесний настільний знак «За великий внесок у розвиток системи професійно-технічної освіти СРСР». У 1989 році був обраний Народним депутатом СРСР, де керував підкомітетом з професійної освіти, та призначений радником ЦК КПРС з питань освіти.

З 2004 року на основі його авторської Поетапної системи навчання було зроблено перебудови в освіті України. Це введена заліково-тематична система навчання, система уроків – вступний, навчальні, узагальнюючий, основна дидактична одиниця -  навчальна тема, а не окремий урок, та їнш. Провів лекції та відкриті уроки у 15 містах України, в Росії, Японії, Німеччині, Франції, В’єтнамі, Монголії, на Кубі. Надрукував понад 170 науково-методичних робіт, видав 7 книжок для вчителя: Педагогічна гармонія, Педагогічна майстерність та шляхи Ії осягання, Відкриваю своє серце колегам, Вчити чи научати - в чому різниця?, Посібник з фізики для учнів ПТУ, Електронний посібник для вчителів «Бесіди з народним вчителем СРСР М. Палтишевим». За останні роки був нагороджений Почесною відзнакою Президента України «Срібний хрест», медалями і преміями: ім. В.І.Вернадського (Інтелектуальній форум України), ім. К.Д. Ушинського (АПН України),дипломом «ТОП учитель 2008» (видавництво 1 вересня), Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України та АПН України за впровадження в навчальний процес сучасних педагогічних технологій. На цей час є науковим експертом проекту МОН України, АПН України та Всеукраїнського журналу «Директор школи, ліцею, гімназії» -  «Вчителі-новатори України». Вже понад 10 років проводить свої авторські семінари в Росії. В цьому році заплановані його 3 денні семінари під назвою «Педагогічні читання М. Палтишева» в різних містах України. В останні роки працює вчителем фізики в Одеській загальноосвітній школі №55 І-ІІІ ступенів, та залишається вчителем-новатором.

Оставьте комментарий

Новости

Акбашев Талгат Фоатович

Программа Фестиваля «Педагогика XXI века»

Авторам и ведущим

Фестиваль «Педагогика XXI века: 20 лет спустя»

Фасоля Анатолий Николаевич

Государство государственных людей педагогам XXI века

Государство государственных людей Зульфия мингажева: «Верить в свое призвание»

Положение о конкурсе образовательных программ

Проект «Домашняя школа», XVII Фестиваль педагогики

© 2006-2017 Фестиваль Педагогика XXI века

webstyle disign | карта сайта