Фестиваль ПЕДАГОГИКА 21 ВЕКА

наша организация фестиваль правление
Национальная Академия педагогических наук Украины
http://www.osnova.com.ua/
«Шкільний світ»
director-ua.info
«Украина 3000»
Журнал «Пізнайко від 2 до 6″
Музыка, исполненная с душой
Звиад Арабули
УНИВЕРСИТЕТ ЭФФЕКТИВНОГО РАЗВИТИЯ
«Тавале»-фестиваль
Фестиваль Авторских Разработок и Тренингов «ФАРТ»
Альфа – фест

Світлана Чередниченко

Заступник директора Інституту розвитку інтелекту дитини, академік Міжнародної академії фундаментальниї основ буття.


Життєве кредо: – «Ми залишаємо своїм дітям у спадок лише дві речі: коріння та крила».

Все життя цієї чарівної , освіченої, шляхетної і надзвичайно наполеглевої жінки склалося, як натхненна українська пісня: талановито і дуже працьовито. Духовні ідеали старовинного дворянського роду, в якому вона народилася – особиста гідність і глибока пошана до людей, а надто жінки-матері стали її орієнтиром. Всі ми родом з дитинства. У маленької Світланки воно було дуже відповідальним і дорослим. Догляд за важко хворою бабусею, сільське домашнє господарство, матеріальна скрута. Не до дитячих ігор та іграшок. Але це був шанс для розвитку особистості. І вона його використала. В чотири роки вже читала, приносила бабусі світову класичну літературу з бібліотеки, згодом вдвох почали обговорювати прочитане. Бабуся навчала правил етикету, вчила бути гідною і відстоювати свої права. Надалі онучка вчитиме цьому шкільних товаришів, студентів, колег по роботі. Нещодавно Світлана Петрівна відсвяткувала свій 60-річний ювілей. 45 років трудового стажу, з них 40 на керівних посадах, 4 спеціальні освіти, викладацька робота, багаторічна громадська діяльність. Особлива частина життя – 4 роки цікавої і напруженої праці на будівництві гідровузла Хоабінь у В’єтнамі. Урядом СРВ нагороджена медаллю «Дружба». 38 років щасливого шлюбу, двоє талановитих дітей, дві чарівні онучки. Десять років тому спільно з Віктором Краповичем вона започаткувала Інститут розвитку інтелекту дитини. Вдвох розробили проект «Україна – держава, дружня до дитини». Створили професійний творчий колектив, який працює для захисту прав дітей, підтримки молодої сім’ї в Україні, виховання еліти української нації. Під редакцією Світлани Чередниченко розроблена і видана бібліотечка «Вчитися ніколи не рано». Пані Світлана частий гість на радіо, телебаченні, наукових та громадських зібраннях, автор багатьох публікацій в ЗМІ. В 2005 році виступила на Парламентських слуханнях, запропонувавши ідею створити і впровадити єдину загальнодержавну програму на захист прав дітей «Україна – держава, дружня до дитини». Ідея була схвалена Парламентом.

2006 рік указом президента України був оголошений Роком захисту прав дітей.

З видання «Портрети сучасниць», перший випуск, 2008-2009 роки.

Звернення до учасників та гостей ХІІІ фестивалю «Педагогіка ХХІ століття»:

Пропонуємо увазі учасників та гостей фестивалю:

1. Наукову розробку нашого Інституту – бідліотечку із 6 посібників для батьків, педагогів та психологів 'Вчитися ніколи не рано' (Вартість бібліотечки -150 грн.)

Учасникам семінару надаються знижки.

2. Три семінари-тренінги для батьків та фахівців, які опікуються дітьми раннього віку:

· Як підібрати «ключ» до навчання малюка.

· Як розвинути фізичний інтелект дитини.

· Як розвинути лінгвістичний інтелект дитини та навчити її читати і розуміти прочитане в ранньому віці.

Проводить заступник директора Інституту з питань науки Світлана Чередниченко.

3. Круглий стіл на тему «Як створити Світ, сприятливий до життя дітей».

Від імені учасників круглого столу підготувати відповідне звернення до Президента, Уряду та Верховної Ради України

Шановні учасники та гості ХІІІ фестивалю «Педагогіка ХХІ століття»

Інститут розвитку інтелекту дитини запрошує Вас долучитися до участі у всеукраїнському антикризовому соціальному проекті «Сім’я – територія, дружня до дитини».

Проект передбачає інтенсивну інформаційну підтримку молодої сім’ї, яка вже виховує, або буде виховувати малюка в умовах економічної кризи в Україні. Медіа-проект буде здійснюватися в усіх регіонах України через друковані та електронні засоби масової інформації. До участі в проекті вже долучилися Національна спілка журналістів України, ВГО «Клуб мерів», Національне радіо, Національне телебачення, низка друкованих видань. Він буде продовжуватися не менше року, можливо більше, до повного завершення економічної кризи та подолання її наслідків.

Проект передбачає:

- Розробку та публікацію в друкованих та електронних ЗМІ програми батьківського всеобучу з питань педагогіки, психології, медицини, виховання та раннього розвитку дітей перших 36 місяців життя.

- Створення інтерактивного сайту проекту, де будуть зібрані та опубліковані всі наукові розробки програми, надаватимуться безкоштовні консультації молодим батькам з питань догляду та розвитку малюків, публікуватиметься інформація щодо конкурсів проекту серед батьків, дітей та журналістів, кращі роботи учасників конкурсів, тощо.

- Розробку, виготовлення та встановленя на вулицях міст і сіл України соціальної реклами «Наша професія – батьки!» та «Сім’я – територія, дружня до дитини», важливість якої не потребує аргументів.

- За матеріалами медіа-проекту буде укладений та виданий посібник для молоді «Наша професія – батьки!».

- Активізується і наповниться практичною діяльністю Всеукраїнський рух створення та підтримки територій, дружніх до дітей.

Разом ми зможемо більше зробити для створення Світу, сприятливого для життя дітей та перетворення України на державу, дружню до дитини.

Засновники Інституту розвитку інтелекту дитини Світлана Чередниченко, Віктор Крапович.

Інститут розвитку інтелекту дитини (ІРІД)

Приватне підприємство, започатковане в грудні 1999 року з метою створення національної системи підготовки професійних батьків в Україні. За проектом фундаторів Віктора Краповича та Світлани Чередниченко – вона складається з мережі регіональних Центрів раннього розвитку дітей та ранньої соціальної реабілітації дітей з особливими потребами. Крім того створена Школа професійних батьків – науково-практична програма семінарів-тренінгів. Програми Інституту знайшли розуміння і підтримку ЮНІСЕФ, міністерств України у справах сім’ї, дітей та молоді, освіти і науки, охорони здоров’я, праці та соціальної політики, Християнського дитячого фонду, Київської міської адміністрації, Академії педагогічних наук, тощо. З допомогою своїх партнерів ІРІД започаткував і реалізує декілька ексклюзивних проектів:

- «Україна - держава, дружня до дитини». Започаткований в 2002 році.

Правозахисний соціальний проект в інтересах дітей. Базовий документ – Конвенція ООН про права дитини.

- «Старокостянтинів – місто, дружнє до дитини». В 2003 році одержав підтримку ЮНІСЕФ. Став пілотним проектом створення територій, дружніх до дітей.

- За ініціативи ІРІД 12 грудня 2003 року в м. Славутичі започаткований Всеукраїнський рух за створення і підтримку міст, дружніх до дитини. Укладена відповідна партнерська угода. Про участь в русі заявили міські громади 12 областей України. Кожного року до участі у проекті долучаються нові міста України.

- Інвестиції в майбутнє 2006 р.

Створення ефективної соціальної моделі інформаційної підтримки молодої сім’ї, яка виховує малюка. Проект реалізується в Дніпровському, Солом’янському та Деснянському районі

метки:

Оставьте комментарий

Новости

Акбашев Талгат Фоатович

Программа Фестиваля «Педагогика XXI века»

Авторам и ведущим

Фестиваль «Педагогика XXI века: 20 лет спустя»

Фасоля Анатолий Николаевич

Государство государственных людей педагогам XXI века

Государство государственных людей Зульфия мингажева: «Верить в свое призвание»

Положение о конкурсе образовательных программ

Проект «Домашняя школа», XVII Фестиваль педагогики

© 2006-2017 Фестиваль Педагогика XXI века

webstyle disign | карта сайта